ETYA MIMARLIK MÜHENDISLIK DANISMANLIK DOGALGAZ INSAAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

Etya Mühendislik olarak amacimiz Kütahya ve ilçelerindeki islerinizi sorunsuz hizli ve uygun kosullarda yapmak, kisi veya kurulusun ihtiyaçlarini analiz etmek ve beklentilerini en iyi sekilde karsilamaktir. Ayrica kurum ve kuruluslara standartlar çerçevesinde profesyonel hizmetlerini saglamak ve bunun yanionda her türlü satis sonrasi hizmeti vermek firmamizin en basta gelen hedeflerindendir.

Etya Mimarlik Mühendislik olarak ve ayri ayri her çalisani için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlariyla hizmet vermek ve kosulsuz müsteri memnuniyeti saglamaktir. Mükemmellik bir seçim degil isimizin bir geregidir ve firmamizin kuruldugu ilk günden itibaren bu amaca ulasmak ana hedefimiz olmustur.

Etya Mimarlik Mühendislik en üst kalite seviyesinde faaliyetlerini yürütürken dogal çevrenin korunmasini da amaç edinmistir. Bu baglamda faaliyetimiz bulunan her alanda, geçmis nesillerden ödünç aldigimiz çevreyi, gelecek nesillere en temiz bir sekilde aktarmayi kendimize ilke edindik.

 
 
   
Site içerisinde yer alan görsel içerik ve yazılı materyaller Etya Mühendislik tarafından sağlanmaktadır. İzinsiz kullanılamaz
Kaynak gösterilerek iktibas edilemez.
Her hakkı saklıdır. 2014©
Etya Mimarlık Mühendislik Danışmanlık Doğalgaz San. ve Tic. Ltd. Şti.
Saray Mahallesi F.S.M Bulvarı Arıoğul Apt. B/Blok Kat:3 Daire: 6 | KÜTAHYA
Ofis Tel: 0 274 216 43 16- Faks: 0 274 224 93 89
E-Posta: info@etyamuhendislik.com.tr